Nejlepší příběhy,

které ožily pod
našima rukama

PROJEKTY

Naše příběhy

Skinners

Jediné ponožkoboty na světě

Odkomunikovat obrovskou celosvětovou crowdfundingovou kampaň na webu Kickstarter bylo naším první úkolem v rámci Skinners. Vybírání prostředků na nové modely těchto…

REFERENCE

Jak nás vidí klienti

 • V Paralelní Polis jsme si saurusmedia zvolili pro spolupráci na základě skvělé zkušenosti se stylem jejich práce na Hackers Congress Paralelní Polis 2016. Ocenili jsme jak profesně zodpovědný přístup, tak kreativitu a otevřenost novým myšlenkám. Výsledkem jejich práce byl víc než jeden mediální výstup na každý den v roce.

  Martin Šíp, Paralelní Polis
 • Na základě vzájemné spolupráce z minulosti jsem věděla, že je Eva velmi spolehlivá a projekty, které má ve svých rukou, vede profesionálně a odvádí skvělou práci. V našich hlavách vznikl nápad a tým saurusmedia tuto ideu zrealizoval a ještě ji posunul na vyšší level.

  Anežka Syrovátková, Red Bull
 • Na tvorbě redakčních textů spolupracuji s týmem už velice dlouho a patří mezi nejspolehlivější dodavatele, se kterými jsem kdy přišla do kontaktu. Jsou velmi kreativní a jejich obsahové koncepce i redakční texty jsou na vrcholové úrovni.

  Michaela Raková, Boomerang Communication
 • Mysleli jsme si, že PR agenturu nepotřebujeme. Pak jsme potkali holky ze saurusmedia a už víme, že ji potřebujeme. Pomáhají šířit naše myšlenky a hodnoty, pomáhají posilovat náš brand a osobní brandy našich lidí, pomáhají nám s kreativou. Díky spolupráci vnímáme i zvýšenou poptávku po našich službách a produktech. Takže za mě super.

  Petr Ludwig, GrowJOB Institute